Norādītiem attēliem ir informatīvs raksturs

Philips Hue Kustību Sensors

  • Zīmols: Philips Hue
  • Produkta kods: 929001260761
  • Pieejamība: 5+ vienības
  • 37.29€


Philips Hue Kustību Sensors kas nodrošinās automātisku Hue gaismu ieslēgšanu un izslēgšanu. Ierīcei nav nepieciešams savienojums ar elektrību, jo barošanu nodrošina 3-AAA baterijas, kas kalpos līdz pat trīs gadiem, tieši tāpēc to ir iespējams novietot jebkurā vietā, bet iesakām to novietot, piemēram tumšās vietās - kāpņu telpās, garāžās, pagrabos, vai citās vietās. Kustību sensors uztvers kustību aptuveni 5 metru rādiusā un 100 grādu leņķī, kā arī ir iebūvēts gaismas sensors, kas nodrošinās automātisku gaismas ieslēgšanos - tumšajā dienas periodā.

Sensors automātiski konstatē kustību, un ieslēdza apgaismoju, bet kad kustības vairāk nav - apgaismojumu izslēdz, šādā veidā ekonomējot elektroenerģiju. Sensoram var regulēt gaismas intensitāti un jūtību caur Philips Hue aplikāciju.

Lai kustību sensors darbotos, ir nepieciešama Philips Hue bāzes stacija un vismaz viena Hue spuldze.

Philips Hue sistēmas ir radītas cilvēkiem, kuri vēlas mājās vai darba vietā radīt sev piemērotāko apgaismojuma vidi un varēt to kontrolēt ātri un viegli, lai radītu savām sajūtām atbilstošu noskaņu. Philips Hue spuldzes gaismas atdeve līdz 800 lūmeņiem, kā arī nodrošina daudz mazāku elektroenerģijas patēriņu, salīdzinājumā ar parastajām spuldzēm.

Kontrolē savu Hue apgaismojumu mājās, atrodoties darbā, vai esot citā valstī. Izveidot savus scenārijus katram brīdim, izvēlies, kad vēlies lai gaismas ieslēgtos vai izslēgtos, vienkārši, caur viedtālruni. Pārbaudi vai gaismas ir ieslēgtas un izslēdz tās attālināti, ja esi to aizmirsis paveikt esot uz vietas.
Saistītie produkti

Philips HUE Bāzes Stacija

Philips HUE Bāzes Stacija

Philips Hue Bridge - 2 paudzes Hue Bāzes stacija, kas paredzēts lai apvienotu Hue produktus vie..

55.49€