Norādītiem attēliem ir informatīvs raksturs

Fibaro Radiatora Termogalva (FGT-001)

  • Zīmols: FIBARO
  • Produkta kods: FGT-001
  • Pieejamība: 1+ vienības
  • 59.77€


Fibaro Radiatoru Termogalva paredzēta lai padarītu Jūsu parastos radiatorus par viedajām mājas ierīcēm. Fibaro radiatora termogalva ir paredzēta gandrīz līdz pat 98% mūsdienu radiatoru. Uzstādi šo termogalvu uz sava radiatora un ļauj tam kontrolēt apkuri tavās mājās, atkarībā no tavām vēlmēm.

Termogalva nodrošinās iespēju uzstādīt individuālu temperatūru katrā telpā. Vai ari ļaujat lai Fibaro sistēma automātiski to paveic Jūsu vietā.

Elegants dizains un inovatīvs risinājums priekš Jūsu viedās mājas.

Fibaro termogalva ir saderīga ar Fibaro Home Center Lite un Home Center 2

FIBARO sistēma piedāvā pilnīgu kontroles un komunikācijas brīvību. Tā ir saderīga ar lielāko daļu tirgū pieejamo mobilo tālruņu. FIBARO piedāvā mobilās aplikācijas priekš – iPhone un Android viedtālruņiem. FIBARO ir atvērtās infrastruktūras sistēma, tāpēc tā ir saderīga ar bezvadu Z-Wave produktiem no vairāk kā 300 neatkarīgiem ražotājiem, un visām citām ierīcēm, kuras var kontrolēt izmantojot FIBARO sistēmu. Sistēma ir saderīga ar vairumu IP kamerām, kas pašreiz ir pieejamas tirgū. Pēc notikumu fiksēšanas, sistēma nosūtīs attēlu vai video uz Jūsu mobilo tālruni.

Ar FIBARO sistēmu, jūs varat pats definēt scenārijus un konfigurēt atkarības starp konkrētām ierīcēm, saskaņā ar īpašiem uzstādījumiem, bez nepieciešamības zvanīt speciālistam. Ja Jums nav laika to darīt, ja Jums nepatīk iegūtais rezultāts vai vienkārši maināt savas domas, jūs variet to lūgt izdarīt speciālistam attālināti. Jūs varat pārveidot sistēmu pats esot mājās vai darbā, pāris sekunžu laikā. 

Sistēma pārbauda un seko līdzi atsevišķu ierīču stāvoklim, un ja nepieciešams, informē Jūs par problēmām. Tā ir vienīgā sistēma tirgū, kas zina precīzu katras rollveida žalūzijas pozīciju. Sistēma automātiski veic programmas atjauninājumus. Tā automātiski izveido rezerves kopijas saglabājot uzstādījumus un nosūta tos ārējiem serveriem. Ar baterijām darbināmie komponenti informēs Jūs par nepieciešamību nomainīt baterijas. Ja Jūs dodieties atvaļinājumā un aizmirstat izslēgtu apkuri, FIBARO Jums nosūtīs atgādinājumu vai izslēgs to Jūsu vietā.

Vairāk par pašu produktu lasi ražotāja mājas lapā - Šeit


Specifikācija
Ražotāja mājas lapa https://www.fibaro.com/en/products/the-heat-controller/

Saistītie produkti

Fibaro Home Center 2 Bāzes Stacija

Fibaro Home Center 2 Bāzes Stacija

FIBARO sistēma piedāvā pilnīgu kontroles un komunikācijas brīvību. Tā ir saderīga ar lielāko daļu ti..

447.77€

Fibaro Home Center Lite Bāzes Stacija

Fibaro Home Center Lite Bāzes Stacija

Paredzēts, lai padarītu jūs laimīgus!Jauna komforta dimensija - Home Center Lite, kas ir FIBARO sist..

208.59€

Fibaro Home Center 2 Bāzes Stacija - Melna

Fibaro Home Center 2 Bāzes Stacija - Melna

FIBARO sistēma piedāvā pilnīgu kontroles un komunikācijas brīvību. Tā ir saderīga ar lielāko daļu ti..

544.79€

Atslēgvārdi: FGT-001