Norādītiem attēliem ir informatīvs raksturs

Ernest Auto GPS + Block

  • Zīmols: Ernest
  • Produkta kods: Ernest Auto GPS Block
  • Pieejamība: Jautāt
  • 104.79€


Gps + Glonass izsekošanas risinājums autoparka braucienu uzraudzībai

Iespēja vienā platformā pārredzēt visu autoparka automašīnu braucienu datus par konkrētiem maršrutiem un laika periodiem. Izmantojot ERNEST AUTO GPS, lietotājam tiek sniegta iespēja izsekot automašīnas veiktajam maršrutam, distancei un ātrumam visa brauciena garumā. Datus iespējams pārraudzīt lietotāja izvēlētā laika periodā.

Ērta atskaišu sagatavošana

Visu pārredzamo informāciju ErnestApp sistēmā iespējams eksportēt Excel/PDF formātu dokumentos kvalitatīvu VID atskaišu sagatavošanai un izmantošanai ārpus ErnestApp platformas. Atvieglojiet ikdienas darbu, precīzi pārzinot uzņēmuma pamatlīdzekļu izmantošanu. ErnestApp veiks datu apkopošanu Jūsu vietā, lai arī cik plašs būtu Jūsu autoparks.

Pēdējā un pašreizējā transportlīdzekļa atrāšanās vieta

Jebkurā brīdī pārliecinieties par ikviena autoparka transportlīdzekļa atrašanās vietu ErnestApp lietotnē vai mājas lapā. Transportlīdzekļa lokācijas noteikšanas sistēma darbosies gadījumā arī, ja transportlīdzeklis tiks pārvietos, neiedarbinot tā dzinēju.

Funkcija „aizved mani uz auto”

Atrodoties nepazīstamā vietā vai kaut kur, kur transportlīdzekli atrast ir grūti, autorizētajai personai ir iespēja izmantojiet funkciju „aizved mani uz auto” un sekot ErnestApp norādījumiem, lai atrastu transportlīdzekli.

Virtuālais drošības žogs

Uzstādiet transportlīdzeklim perimetra lauku, ārpus kura tas nedrīkst pārvietoties. Ja transportlīdzeklis šķērsos uzstādītā lauka robežu, Jūs nekavējoties saņemsiet par to ziņojumu.

Tehniskie dati par transportlīdzekļa stāvokli

Izmantojiet iespēju ikvienā brīdī noskaidrot ikviena autoparka transportlīdzekļa tehniskos datus un statistiku dienas, nedēļas un mēneša griezumā – nobrauktā distance, degvielas patēriņš, vidējais un maksimālais ātrums, kā arī veikto braucienu skaits.

Atgādinājumi par transportlīdzekļa stāvokli

Ļaujiet ERNEST Jums atgādināt par transportlīdzekļa stāvokli – kad veicama kārtējā transportlīdzekļa tehniskā apkope un apskate, kā arī jāatjauno apdrošināšanas polise.

Izvēlies savu tarifu

Ernest Auto GPS nāk ar viena mēneša bezmaksas tarifu, kas darbojas Eiropā un Skandināvijā. Atkarībā no Jūsu reģiona ir iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām.


Jūsu pirmais mobilais sulainis ir klāt.

ERNEST ir Latvijā radīts viedpalīgs, kas savienojumā ar mobilo aplikāciju atvieglo ikviena motorizētā transportlīdzekļa īpašnieka ikdienu.

Tas ir mūsdienīgs un ērts risinājums, kas ar vienu aplikāciju ļauj aizsargāt un izsekot visus Jūsu motorizētos transportlīdzekļus un kontrolēt gan vārtus, gan garāžas Jūsu mājvietā.

ERNEST darbība ir balstīta uz Bluetooth sapārošanas iespējām, ko pasargā trīs līmeņu drošības sistēma. Lietojot ERNEST ierīces, tiek optimizētas Jūsu darbības, paaugstināta drošības sajūta un kontrole pār Jūsu transportlīdzekli un mājas vai ofisa vārtiem.

Jums piederošais tiek pasargāts, pieskatīts, aprūpēts, un Jūs esat informēts, kas ar to notiek. Tā ir prestiža piederības sajūta, kas pieejama ikvienam.

ERNEST risinājumu ir radījusi pieredzējušu programmētāju, inženieru un profesionālu indivīdu komanda no Latvijas.

Visas ERNEST ierīces vienā aplikācijā

Ar ErnestApp varēsiet kontrolēt un pārvaldīt ikvienu ERNEST ierīci gan mājai, gan transportlīdzeklim, kura lietošanai esat autorizēts. Aizmirstiet par atslēgu saišķiem, drošības čipiem un pultīm.

Kontrolējiet neierobežotu ierīču skaitu

Lai arī cik ERNEST ierīces būs uzstādītas Jums aktuālajiem transportlīdzekļiem, Jūs vienmēr varēsiet tos ērti kontrolēt ar savu viedtālruni, kā arī pievienot lietošanai vēl papildu ERNEST ierīces Jūsu ErnestApp profilam.


Vairāk informācijas par produktu, ražotāja mājas lapā - LinksSaistītie produkti

Ernest Bluetooth Vārtu kontrolieris

Ernest Bluetooth Vārtu kontrolieris

Ernest Bluetooth Gates ir Latvijā radīta garāžas durvju, vārtu un barjeru kontroles sistēma, kas ļau..

157.99€