Norādītiem attēliem ir informatīvs raksturs

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente - pagarinātājs 1m

  • 23.10€


Philips Hue Gaismas lentes pagarinātājs ir paredzēts priekš Philips Hue sistēmas. Komplektā ietilpst vienu metru gara - 16 miljonu krāsu HUE gaismas lentes pagarinātājs.

Hue Gaismas lente nodrošinās iespēju izgaismot telpu kādā no 16 miljoniem pieejamo krāsu. Šī gaismas strēmele būs lieliski piemērota ja vēlaties pieskaņot savu atmosfēru filmām, mūzikai, spēlēm, romantiskam vakaram, vai arī vienkārši vēlaties izgaismot kādu objektu.

Philips Hue Gaismas lenti ir iespējams griezt, locīt un izveidot tādu formu, kāda Jums ir nepieciešama.

Philips Hue sistēma ir radītas cilvēkiem, kuri vēlas mājās vai darba vietā radīt sev piemērotāko apgaismojuma vidi un varēt to kontrolēt ātri un viegli, lai radītu savām sajūtām atbilstošu noskaņu. 

Kontrolē savu Hue apgaismojumu mājās, atrodoties darbā, vai esot citā valstī. Izveidot savus scenārijus katram brīdim, izvēlies, kad vēlies lai gaismas ieslēgtos vai izslēgtos, vienkārši, caur viedtālruni. Pārbaudi vai gaismas ir ieslēgtas un izslēdz tās attālināti, ja esi to aizmirsis paveikt esot uz vietas.

Lai izmantotu šo produktu, ir nepieciešams Philips Hue Lighstrip Plus Gaismas lentes starta komplekts.Saistītie produkti

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente

Philips Hue Gaismas lente ir paredzēta priekš Philips Hue sistēmas. Komplektā ietilpst viena 2 ..

74.00€

Atslēgvārdi: Philips, Philips Hue, Lightstrip, Lightstrip Plus, smart home, smarthomes