Fibaro apgaismojuma vadība - Atbildes uz jautājumiem

Apgaismojuma vadība ir viena no pieprasītākajām funkcijām gudrajā mājā. Šeit atradīsiet atbildes par apgaismojuma risinājumiem no zīmola Fibaro savienojumā ar dimmera moduli FGD-212.


1) Vai var uzstādīt apgaismojuma vadības sistēmu bez remonta un vadu vilkšanas? 
Jā, protams. Nav nepieciešams vilkt jebkādus vadus no slēdžiem līdz sadalītājam. Fibaro dimmeri var vienkārši ievietot montāžas kastē aiz slēdža (sk. attēlu zemāk).

.
2) Vai man vajag mainīt savus slēdžus?
Nē, nevajag. Fibaro ierīcei nav nepieciešama ne slēdžu, ne gaismekļu maiņa. Varat tos turpināt izmantot kā iepriekš.3) Vai es varēšu izmantot savus slēdžus kā agrāk?
Jā. Viena no Fibaro ierīču pamatiespējām - varat izmantot slēdžus kā agrāk.4) Ja pēkšņi mans mājas rūteris pārstāj darboties (pazūd Wi-Fi tīkls), es vairs nevarēšu ieslēgt/izslēgt gaismu?
Jūs vienmēr varēsiet izslēgt/ieslēgt gaismu pierastā veidā - ar slēdzi, savukārt, ar viedtālruni gan nevarēsiet veikt apgaismojuma vadību līdz atkal parādīsies signāls.5) Kādu Fibaro ierīci varat ieteikt, lai vadītu sava mājokļa apgaismojumu?
Dimmeris - FGD-212
Gudrā rozete - FGWPF-102
Slēdži - vien-pola FGS-213 / div-polu FGS-223
6) Vai es varu uzzināt, cik elektroenerģijas patērē mani gaismekļi?
Visas Fibaro ierīces uzskaita informāciju par elektroenerģijas patēriju. Jūs varat apskatīt visas mājas enerģijas patēriņu, atsevišķas istabas, ierīču grupai (piemēram, tikai apgaismojumam), kā arī katrai ierīcei atsevišķi.