Click&Grow audzē dārzeņus mājas apstākļos - automatizēti un GUDRILaužam stereotipus! Audzēt dārzeņus, garšvielas un citus zaļumus mājas apstākļos vairs nav mājsaimnieču vai jūsu vecmammu nodarbe. Ar Click&Grow varat audzēt jebkādus augus (iespēju robežās, protams) gudrāk, efektīvāk, ekoloģiskāk.

Ar Smart Herb Garden jūs varat audzēt baziliku, timiānu, tomātus vai citus garšaugus, neuztraucoties par to ūdens daudzumu, uzturvielām, gaismām vai siltuma. Vienkārši pievienojiet savu "fermu" elektrībai un pielejiet ūdeni. Šī viedā ierīce izaudzēs nepieciešamos gardumus jūsu vietā (parūpēsies par visu pārējo). Katrā Smart Herb Garden komplektā ietilpst bazilika, timiāna un citrona balzaama stāti, bet var iegādāties arī citus augu stādus.


Kāpēc Smart Herb Garden ir tik gudra viedierīce?
Pateicoties Smart Herb Garden vairāk nekā 3 gadu ilgajai pētniecībai un attīstībai, tika izstrādāta tehnoloģika, kas pastāvīgi ļauj piegādāt augu saknēm nepieciešamo daudzumu skābekļa, ūdens un citu barības vielu.


Smarthomes.lv interneta veikalā pieejamie iepazīšanās komplekti Dzīvesstila sadaļā:Smart Herb Garden, iespējams, ir visvienkāršākais un klusākais
 iekštelpu eko dārza risinājums, ko var atrast tirgū.

Spiest šeit, lai apskatīt produktus Smarthomes.lv e-veikalā