Shown in the figure is for information

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente

  • 74.00€


Philips Hue Gaismas lente ir paredzēta priekš Philips Hue sistēmas. Komplektā ietilpst viena 2 metru - 16 miljonu krāsu HUE gaismas lente un adapteris.

Hue Gaismas strēmele nodrošinās iespēju izgaismot telpu kādā no 16 miljoniem pieejamo krāsu. Šī gaismas lente būs lieliski piemērota ja vēlaties pieskaņot savu atmosfēru filmām, mūzikai, spēlēm, romantiskam vakaram, vai arī vienkārši vēlaties izgaismot kādu objektu.

Philips Hue Gaismas lenti ir iespējams griezt, locīt un izveidot tādu formu, kāda Jums ir nepieciešama. Gadījumā, ja ar 2 metriem ir par maz, papildus ir iespējams iegādāties arī Gaismas lentes papildinājumus, un pagarināt līdz pat 10 metriem.

Philips Hue sistēma ir radīta cilvēkiem, kuri vēlas mājās vai darba vietā radīt sev piemērotāko apgaismojuma vidi un varēt to kontrolēt ātri un viegli, lai radītu savām sajūtām atbilstošu noskaņu. 

Kontrolē savu Hue apgaismojumu mājās, atrodoties darbā, vai esot citā valstī. Izveidot savus scenārijus katram brīdim, izvēlies, kad vēlies lai gaismas ieslēgtos vai izslēgtos, vienkārši, caur viedtālruni. Pārbaudi vai gaismas ir ieslēgtas un izslēdz tās attālināti, ja esi to aizmirsis paveikt esot uz vietas.

Lai izmantotu gaismas lenti, ir nepieciešama Philips Hue bāzes stacija.


Related Products

..

0.00€

..

0.00€

..

0.00€

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente - pagarinātājs 1m

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas lente - pagarinātājs 1m

Philips Hue Gaismas lentes pagarinātājs ir paredzēts priekš Philips Hue sistēmas. Komplektā iet..

23.10€

..

0.00€

..

0.00€